SERWIS R T V
Naprawy telewizorów LED LCD OLED QLED PDP
Telefon

Wrocław i okolice

Tel. 663 021 150

od godz. 9:00 do 18:00

Przyjęcia warsztatowe: od godz. 10:00 do 16:00

Opłata za sprawdzenie - uwaga na fachową diagnozę domową !

Zwracamy szczególną uwagę na serwisy, które podejmują się napraw telewizorów wykonując diagnozę, wycenę oraz naprawę na miejscu, w domu. Z rozmów telefonicznych, wiadomości e-mail oraz wizyt klientów w naszym zakładzie wynika, że coraz częściej we znaki daje się rozwojowe rzemiosło wykorzystujące naiwność ludzką, a przynoszące dochody ze zwyczajnego oszustwa.
Zamówiony do domu fachowiec zapewnia wykonanie usługi na miejscu, następnie demontuje sprzęt lub w ogóle go nie otwiera, dokonuje kilku pomiarów uniwersalnym multimetrem, w końcu określa usterkę. Kilka zapamiętanych terminów z języka elektroniki, ustalenie bardzo wysokich kosztów naprawy, w końcu oznajmia niemożliwość wykonania usługi, a klient z reguły rezygnuje z naprawy, na koniec pobranie opłaty za sprawdzenie / diagnozę. To klasyczne działanie zarobkowe, sprowadzające się wyłącznie do uzyskania przychodu. Nie znamy szczegółów technik zarobkowych, ale przestrzegamy przed serwisami, które w rzeczywistości nie zajmują się naprawami sprzętu elektronicznego, a rzekomych techników zdaje się przybywać ostatnio, bo i wiedza, i wykształcenie przecież nie są tutaj potrzebne. Prosimy opisywać takie sytuacje na naszej stronie tutaj lub na adres e-mail: atvserwis@poczta.fm. Piętnowanie takich procederów na pewno będzie pomocne wszystkim, którzy staną przed wyborem zakładu serwisowego dla własnych potrzeb.

Przypominamy również, że my nie pobieramy żadnych opłat za sprawdzenie i dojazd. Choć samych napraw w domu jest już bardzo mało ze względu na nowoczesne konstrukcje i specyficzny charakter usterek, to w wielu przypadkach pomagamy w transporcie sprzętu i nie pobieramy żadnych opłat.
Z warsztatu...
Często występujące usterki
Kontakt z serwisem
email
atvserwis@poczta.fm
telefon
663 021 150
poniedziałek - piątek
od godz. 9:00 do 18:00
Przyjęcia warsztatowe:
od godz. 10:00 do 16:00

Prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.
Uwagi i komentarze umieszczane przez użytkowników sprzętu RTV.
Dodaj komentarz
Copyright © 2000 - 2024 TVNAPRAWA.PL Naprawa sprzętu RTV   Wszystkie prawa zastrzeżone. unknown unknown, IP: 44.222.189.51,