SERWIS R T V
Naprawy telewizorów LED LCD OLED QLED PDP
Telefon

Wrocław i okolice

Tel. 663 021 150

od godz. 9:00 do 18:00

Przyjęcia warsztatowe: od godz. 10:00 do 16:00

Standardowe usterki telewizorów PHILIPSWiększość uszkodzeń w sprzęcie tej marki wychwytuje i sygnalizuje dobrze rozwiniętey, wewnętrzny układ zabezpieczeń. Są to zazwyczaj sygnalizacje mało precyzyjne i określające defekt w obszarze całego modułu lub jego części, a czasami wskazującą zupełnie inną lokalizację niż faktyczna. Głównym zadaniem systemu jest ochrona użytkownika, sprzętu, instalacji elektrycznej, sygnałowej i antenowej, i w takiej roli jest on bardzo skuteczny. Odbiornika nie można wtedy włączyć - jeśli pozostaje on w trybie czuwania, obserwujemy miganie diody LED na panelu sterującym pod ekranem.
Zdarzają się usterki, które w ogóle nie są zauważalne przez system zabezpieczeń. Należą do nich uszkodzenia np. paneli LCD lub mikroprocesorowych układów sterowania panelem LCD. W tym drugim przypadku możemy zaobserwować zniekształcenia barw treści obrazu, nadmierne rozjaśnienie lub przyciemnienie obrazu, charakterystyczne "komputerowe" granice konturów, czy zaburzenia kontrastu.
Podkreślamy, że wszystkie usterki usuwane są przez nasz serwis, a określenie kosztów naprawy możliwe jest wyłącznie po rozpoznaniu usterki oraz typu elementów użytych w danym egzemplarzu seryjnym.
Wyjątkowo w naszym serwisie, czynność taka jest całkowicie bezpłatna.
Z warsztatu...
Często występujące usterki
Kontakt z serwisem
email
atvserwis@poczta.fm
telefon
663 021 150
poniedziałek - piątek
od godz. 9:00 do 18:00
Przyjęcia warsztatowe:
od godz. 10:00 do 16:00

Prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.
Uwagi i komentarze umieszczane przez użytkowników sprzętu RTV.
Dodaj komentarz
Copyright © 2000 - 2024 TVNAPRAWA.PL Naprawa sprzętu RTV   Wszystkie prawa zastrzeżone. unknown unknown, IP: 35.172.230.21,